Pohotovosť: 0901 787 808 (viac info)
BA 02 / 3211 4644 • PP 052 / 3211 351 • KE 055 / 6424 848 • 052 / 4317 385

Cestujte vlakom zadarmo

Cestovné na operáciu vám preplatíme

Cestujte zadarmo vlakom za ostrým zrakom!
22. júna 2017 Admin Veselý

 Cestujte zadarmo vlakom za ostrým zrakom!

Odteraz Vám cestu vlakom na Vašu laserovú operáciu očí zaplatíme my!

 

Bez okuliarov - VESELY Očná Klinika

Nakoľko na našu pobočku VESELY Očná Klinika Bratislava denne prichádzajú pacienti z celého

Slovenska, rozhodli sme sa Vám cestu vlakom do Bratislavy za ostrým zrakom spríjemniť a poďakovať sa Vám tak za Vašu dôveru. Vaše cestovné náklady Vám odteraz preplatíme my.

Stačí u nás na recepcii predložiť vlakový lístok osoby, ktorá podstupuje laserový zákrok a my jej vrátime cestovné v plnej výške.

Predoperačné vyšetrenie a pooperačné kontroly môžete okrem Bratislavy pohodlne absolvovať aj na našich pracoviskách VESELY Očná Klinika v Poprade, Košiciach a Starej Ľubovni. Po zákroku tak nemusíte ostávať v Bratislave, pooperačnú starostlivosť na druhý deň po zákroku Vám bez problémov poskytneme pohodlne na všetkých našich pracoviskách VESELY Očná Klinika.

Do Bratislavy prídete na laserový zákrok na otočku a cesta Vás nebude stáť nič.

Podmienky uplatnenia akcie: Akcia sa vzťahuje na bezbolestné a precízne laserové zákroky iLASIK a FemtoLASIK. Cestovné bude preplatené iba pacientovi. Akcia sa vzťahuje na cestu vlakom na zákrok do Bratislavy a domov 2. triedou. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na týchto kontaktoch:

BRATISLAVA POPRAD KOŠICE STARÁ ĽUBOVŇA

iLASIK

Život bez okuliarov už pre vás nemusí byť len nesplneným snom. Vďaka najmodernejším technológiám sa dokážete zbaviť dioptrií prakticky okamžite, bezpečne a bezbolestne.

Logo agentúry NASA

iLASIK – laserový zákrok certifikovaný vesmírnou agentúrou NASA

VESELY Očná Klinika je jediným pracoviskom na Slovensku, ktoré na korekciu dioptrických chýb používa technológiu iLASIK. Vďaka svojej kvalite a presnosti získal iLASIK ako jediný laserový zákrok certifikáciu od vesmírnej agentúry NASA, čo znamená, že spĺňa aj tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá.

Najpresnejší a najbezpečnejší zákrok iLASIK je celosvetovou špičkou medzi laserovými operáciami, ktorým bolo ošetrených najviac spokojných klientov na celom svete. Žiadny iný laserový zákrok sa mu svojou účinnosťou a bezpečnosťou nevyrovná. Zákrok iLASIK ďaleko prevyšuje iné zákroky, o ktorých ste počuli, v skutočne personalizovanom výkone „Na mieru“, priamo pre Vaše oči. Bzebolestná laserová operácia Vás nadobro a bezbolestne zbaví rôznych foriem ďalekozrakosti, krátkozrakosti, či astigmatizmu.

Zákrok iLASIK kombinuje prácu dvoch vyspelých laserových systémov, femtosekundového a excimerového. Na začiatku je vytvorený 3-D scan Vášho oka, ktorý je, podobne ako odtlačok prstu, jedinečný pre každé oko. Vďaka nemu je možné vykonať Váš iLASIK zákrok presne na mieru. Následne sa femtosekundovým laserom oddelí veľmi tenka vrstva rohovky. Táto sa odklopí a vykoná sa Váš iLASIK zákrok na mieru.

Inovatívnych laserových zákrokv iLASIK bolo celosvetovo úspešne vykonaných už vyše

Máte aj Vy záujem o preplatenie cestovného?

Informujte sa u nás. Odborníci našej očnej kliniky vám na základe svojich dlhoročných skúseností ochotne poskytnú svoje cenné rady. Stačí sa objednať na bezplatnú konzultáciu.

Objednajte sa na vyšetrenie alebo na bezplatnú konzultáciu.

Odoslaním formulára súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov v uvedenom rozsahu (meno a priezvisko, kontaktné údaje) za účelom kontaktovania a dohodnutia termínu a druhu vyšetrenia vo VESELY Očná Klinika v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.