Pohotovosť: 0901 787 808 (viac info)
BA 02 / 3211 4644 • PP 052 / 3211 351 • KE 0917 702 755 • 052 / 4317 385

Vianočná zľava 333€ na iLASIK!
4. decembra 2020 Admin Veselý

 Darujte tieto Vianoce záZRAK na počkanie!

Špičkový zákrok iLASIK so zľavou až 333 €

CHCEM ZĽAVU

Darujte tieto Vianoce sebe, alebo svojim najbližším výnimočný dar – ostrý zrak! Získajte vianočnú zľavu až 333€ na najpresnejší a najbezpečnejší zákrok iLASIK na odstránenie krátkozrakosti!

Vianoce sú časom čarovným, preto sme si aj my pre vás pripravili záZRAK na počkanie! Darujte tieto Vianoce niečo, na čo nikdy nezabudnete. Iba vo VESELY Očná Klinika máte možnosť využiť vianočnú zľavu 333€ na laserovú operáciu očí špičkovou technológiou iLASIK, ktorá vám okamžite vráti ostrý zrak. Po zákroku iLASIK tak už dioptrické okuliare ani kontaktné šošovky nebudete potrebovať. Či už týmto záZRAKOM obdarujete seba alebo svojich blízkych, budú to šťastné a VESELY. Uvidíte!

Pozrite sa na radosť svojich blízkych už tieto Vianoce. Uvidíte, čo ste ešte nevideli!

Darčekovú poukážku môžete získať priamo vo VESELY Očná Klinika najneskôr do 23.12.2020 a darovať ju na Vianoce. Keď chcete vianočnou zľavou potešiť sami seba, stačí absolvovať predoperačné vyšetrenie pred laserovým zákrokom do 23.12.2020.

* Vianočná zľava platí len do 23.12.2020.

Vaše kroky k Vianočnej zľave

Absolvujte vyšetrenie alebo zakúpte darčekovú poukážku

Získajte zľavu až 333€!

Absolvujte zákrok iLASIK

Užite si svet bez okuliarov!

Podmienky

  1. Vianočnou zľavou 333€ na operačný zákrok iLASIK môžete obdarovať seba, svoju rodinu či blízkych.
  2. Darčekovú poukážku so zľavou, ktorú venujete svojim blízkym, môžete získať do 23.12.2020 na ktoromkoľvek pracovisku VESELY Očná Klinika.
  3. V prípade, že by naši odborníci obdarovanej osobe na základe výsledkov z predoperačného vyšetrení neodporučili zákrok iLASIK, peniaze za poukážku Vám v plnej výške vrátime.
  4. Ak chcete ostrý zrak darovať na Vianoce sebe, stačí absolvovať predoperačné vyšetrenie do 23.12.2020 a oznámiť uplatnenie vianočnej zľavy hneď na recepcii pri objednávaní termínu predoperačného vyšetrenia.
  5. Vianočná zľava sa žiaľ nedá uplatniť až po absolvovaní vstupného vyšetrenia.
  6. Vianočná zľava sa vzťahuje na sumu za operáciu oboch oči.
  7. Vianočnú zľavu si môžete uplatniť iba na zákrok oboch očí.
  8. Vianočná zľava nie je kombinovateľná s inými zľavami.

CHCEM SA OBJEDNAŤ

iLASIK – skutočný záZRAK na počkanie!

Život bez okuliarov už pre vás nemusí byť len nesplneným snom. Vďaka najmodernejším technológiám sa dokážete zbaviť dioptrií prakticky okamžite, bezpečne a bezbolestne.

Logo agentúry NASA

iLASIK – jediný laserový zákrok certifikovaný vesmírnou agentúrou NASA

VESELY Očná Klinika je jediným pracoviskom na Slovensku, ktoré na korekciu dioptrických chýb používa technológiu iLASIK. Vďaka svojej kvalite a presnosti získal iLASIK ako jediný laserový zákrok certifikáciu od vesmírnej agentúry NASA, čo znamená, že spĺňa aj tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá.

Najpresnejší a najbezpečnejší zákrok iLASIK je celosvetovou špičkou medzi laserovými operáciami, ktorým bolo ošetrených najviac spokojných klientov na celom svete. Žiadny iný laserový zákrok sa mu svojou účinnosťou a bezpečnosťou nevyrovná. Zákrok iLASIK ďaleko prevyšuje iné zákroky, o ktorých ste počuli, v skutočne personalizovanom výkone „Na mieru“, priamo pre Vaše oči. Bezbolestná laserová operácia Vás nadobro a bezbolestne zbaví rôznych foriem ďalekozrakosti, krátkozrakosti, či astigmatizmu.

Zákrok iLASIK kombinuje prácu dvoch vyspelých laserových systémov, femtosekundového a excimerového. Na začiatku je vytvorený 3-D scan Vášho oka, ktorý je, podobne ako odtlačok prstu, jedinečný pre každé oko. Vďaka nemu je možné vykonať Váš iLASIK zákrok presne na mieru. Následne sa femtosekundovým laserom oddelí veľmi tenka vrstva rohovky. Táto sa odklopí a vykoná sa Váš iLASIK zákrok na mieru.

Inovatívnych laserových zákrokov iLASIK bolo celosvetovo úspešne vykonaných už vyše

CHCEM SA OBJEDNAŤ