Skupinová zľava až do výšky 727€!

Skupinová zľava až do výšky 727€!
17. októbra 2017 Admin Veselý

Príďte viacerí a buďte „VESELÍ“!

Ušetrite až 727 €

CHCEM SA PRIDAŤ

Zbavte sa konečne okuliarov najpresnejším a najbezpečnejším zákrokom iLASIK a ešte pri tom aj ušetrite! Dohodnite sa s rodinnými príslušníkmi, alebo kamarátmi a zbavte sa ich spoločne.

My potom Vaše staré okuliare, ktoré už nebudete potrebovať, pošleme do Afriky tým, ktorí ich potrebujú. Takto nie len ušetríte, ale aj pomôžete tým, ktorí si nevedia pomôcť sami. Podľa počtu členov skupiny bude vysoká Vaša zľava. Tešíme sa na Vás!

       

Vďaka skupinovej zľave môžete ušetriť dokonca až 727€! Výška zľavy záleží od počtu členov v skupine.

Ceny vzťahujúce sa na celú skupinu

3 osoby

4 osoby

5 osôb

6 osôb

7 osôb

8 osôb

1 zákrok zdarma*

2 zákroky zdarma*

3 zákroky zdarma*

4 zákroky zdarma*

5 zákrokov zdarma*

6 zákrokov zdarma*

ušetríte až 970 €

ušetríte až 1940 €

ušetríte až 2910 €

ušetríte až 3880 €

ušetríte až 4850 €

ušetríte až 5820 €

* Zákrok = iLASIK na jednom oku.

Ceny vzťahujúce sa na jednotlivého člena skupiny

3 osoby

4 osoby

5 osôb

6 osôb

7 osôb

8 osôb

zaplatíte iba 1617 €

zaplatíte iba 1455 €

zaplatíte iba 1358 €

zaplatíte iba 1293 €

zaplatíte iba 1247 €

zaplatíte iba 1213 €

ušetríte až 323 €

ušetríte až 485 €

ušetríte až 582 €

ušetríte až 647 €

ušetríte až 693 €

ušetríte až 727 €

Tak neváhajte a pridajte sa k našim VESELÍM pacientom aj Vy!

Do skupiny sa môžete pridať aj na našej facebook stránke

SKUPINOVÁ ZĽAVA

iLASIK

Život bez okuliarov už pre vás nemusí byť len nesplneným snom. Vďaka najmodernejším technológiám sa dokážete zbaviť dioptrií prakticky okamžite, bezpečne a bezbolestne.

Logo agentúry NASA

Logo agentúry NASA

VESELY Očná Klinika je jediným pracoviskom na Slovensku, ktoré na korekciu dioptrických chýb používa technológiu iLASIK. Vďaka svojej kvalite a presnosti získal iLASIK ako jediný laserový zákrok certifikáciu od vesmírnej agentúry NASA, čo znamená, že spĺňa aj tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá.

Najpresnejší a najbezpečnejší zákrok iLASIK je celosvetovou špičkou medzi laserovými operáciami, ktorým bolo ošetrených najviac spokojných klientov na celom svete. Žiadny iný laserový zákrok sa mu svojou účinnosťou a bezpečnosťou nevyrovná. Zákrok iLASIK ďaleko prevyšuje iné zákroky, o ktorých ste počuli, v skutočne personalizovanom výkone „Na mieru“, priamo pre Vaše oči. Bzebolestná laserová operácia Vás nadobro a bezbolestne zbaví rôznych foriem ďalekozrakosti, krátkozrakosti, či astigmatizmu.

Zákrok iLASIK kombinuje prácu dvoch vyspelých laserových systémov, femtosekundového a excimerového. Na začiatku je vytvorený 3-D scan Vášho oka, ktorý je, podobne ako odtlačok prstu, jedinečný pre každé oko. Vďaka nemu je možné vykonať Váš iLASIK zákrok presne na mieru. Následne sa femtosekundovým laserom oddelí veľmi tenka vrstva rohovky. Táto sa odklopí a vykoná sa Váš iLASIK zákrok na mieru.

Inovatívnych laserových zákrokv iLASIK bolo celosvetovo úspešne vykonaných už vyše

Vaše kroky k skupinovej zľave

Pridaj sa do skupiny

Získaj zľavu až 797€!

Absolvuj zákrok iLASIK

Uži si svet bez okuliarov!

Podmienky

1. Vyberte si prosím Vášho zástupcu na komunikáciu s VESELY | Očná Klinika, ktorý nám doručí definitívny zoznam členov celej skupiny a dohodne výšku zľavy. Môže tak urobiť mailom na adresu info@veselyok.com alebo telefonicky na čísle 02/32114646 a 02/32114644.

2. Jednotliví členovi si následne môžu dohodnúť termín vstupného vyšetrenia priamo na čísle 02/32114646 (BA) alebo na iných pobočkách. Pri objednávaní termínu je potrebné ohlásiť patričnosť do skupiny. Vstupné vyšetrenie je možné absolvovať na ktorejkoľvek pobočke VESELY Očná Klinika (BA, PP, KE, ).

3. Počet účastníkov v jednej skupine je obmedzený. Po prevýšení stanoveného maximálneho počtu (max. 8 členov skupiny) je potrebné vytvoriť novú skupinu.

4. Zľavu môžete uplatniť na najlepší laserový zákrok z našej ponuky iLASIK. Táto zľava nie je kombinovateľná s ďalšími zľavami.

5. Po vyšetrení prvého člena skupiny už žiaľ nie je možné skupinu dodatočne rozširovať o ďalších členov.

6. Vstupné vyšetrenie pred zákrokom nemusia podstúpiť všetci členovia v jeden a ten istý deň. Môžete ho absolvovať v rozsahu jedného týždňa.

7. Pevné miesto v skupine, termín zákroku a výšku definitívnej zľavy člen získava po absolvovaní vstupného vyšetrenia a uhradenia zálohovej platby vo výške 800€.

8. Ani zákrok nemusí každý člen absolvovať v jeden deň. Termíny zákrokov si môžete rozložiť do 14 dní.

9. Termíny vyšetrení a zákrokov sú záväzné a prosíme Vás, aby ste ich nemenili.

10. VESELY | Očná Klinika si vyhradzuje právo zmeny termínu vyšetrenia, či zákroku. Takáto zmena však nebude mať žiaden vplyv na cenu Vášho zákroku.

11. Doplatok ceny zákroku bude uhradený v deň operácie každým členom skupiny individuálne.

12. Nie je možné pridať sa do skupiny až po absolvovaní predoperačného vyšetrenia.

13. V prípade zrušenia zákroku niektorým členom zo skupiny môžete postupovať nasledovne:
a, nahradiť člena novým
b, uplatniť si zľavu s nižším počtom členov
c, uhradiť cenu zákroku aj za chýbajúceho člena a získať tak pôvodnú zľavu

14. Za člena skupiny uchádzajúceho sa o skupinovú zľavu sa považuje každý, kto má záujem podstúpiť laserovú korekciu na oboch očiach. V prípade korekcie len na jednom oku je možné jedného člena skupiny nahradiť dvomi takými členmi, ktorí chcú podstúpiť korekciu len na jednom oku.

15. Pokiaľ sa člen skupiny nemôže dostaviť na zákrok z objektívnych príčin (choroba, …) môže presunúť svoj zákrok na iný deň po predložení potvrdenia o návšteve lekára a úplnom uhradení zvyšnej ceny zákroku.

16. Ak dôjde k odloženiu zákroku zo strany VESELY | Očná Klinika platia podmienky „VESELY GroupOn“ a nemá to vplyv na skupinu.

CHCEM SA OBJEDNAŤ