Pohotovosť: 0901 787 808 (viac info)
BA 02 / 3211 4644 • PP 052 / 3211 351 • KE 055 / 6424 848 • 052 / 4317 385

Operačné metódy

Šité každému pacientovi na mieru

Bezpečnosť a dôslednosť

Naši špičkoví oční lekári posudzujú každú dioptrickú chybu veľmi dôsledne a individuálne a navrhujú také liečebné metódy, vďaka ktorým si môžete užívať život znovu naplno a s kvalitným zrakom.

CHCEM SA OBJEDNAŤ

Laserové operácie očí

iLASIK

Metóda iLASIK je najbezpečnejší a najpresnejší zákrok, vďaka ktorému si budete môcť užívať život vo vysokom rozlíšení bez okuliarov. Ide o bezbolestný laserový zákrok s najkratšou dobou hojenia – už 24 hodín po zákroku iLASIK môžete šoférovať, pracovať na počítači, či ísť do kina.

Viac informácií

FemtoLASIK

FemtoLasik je celosvetovo najpopulárnejší laserový zákrok pre ľudí, ktorí bez okuliarov alebo kontaktných šošoviek nevidia ostro a jasne. Ide o bezbolestný zákrok, ktorý odstraňuje ďalekozrakosť, krátkozrakosť alebo astigmatizmus rýchlo a jednoducho.

Viac informácií

LASEK

Operačná metóda LASEK je vhodným riešením pre pacientov, ktorí sa chcú zbaviť okuliarov alebo kontaktných šošoviek, ale majú príliš tenkú rohovku, či príliš širokú zrenicu v tme. LASEK odstraňuje ďalekozrakosť, krátkozrakosť alebo astigmatizmus.

Viac informácií

PRK

Operácia očí metódou PRK bola prvou laserovou operáciou na odstránenie dioptrických chýb a je predchodcom metód LASEK a LASIK. Metóda PRK je vhodná predovšetkým pre pacientov, ktorí majú príliš tenkú rohovku a nemôžu podstúpiť iné laserové zákroky.

Viac informácií

Refrakčné výmeny šošovky

PRELEX / FemtoPRELEX

Keď oči slabnú a zrak stráca ostrosť, hovorí sa o stareckej slabozrakosti. Táto diagnóza nastupuje s pribúdajúcim vekom, začína sa prejavovať už u štyridsiatnikov. Zbaviť okuliarov na čítanie, na diaľku alebo k počítaču Vás však môžu bezbolestné operačné metódy PRELEX a FemtoPRELEX.

Viac informácií

Operácie rohovky

Transplantácia rohovky

Transplantácia rohovky, tzv. keratoplastika, prináša pomoc pacientom s výrazným poškodením rohovky. VESELY Očná Klinika je v súčasnosti neštátnym pracoviskom s najväčším počtom transplantácií na Slovensku. Podľa nálezu a miery poškodenej časti rohovky zvolíme najvhodnejší postup tak, aby sme oko zaťažili čo najmenej.

Viac informácií

Aktuálne novinky

 • apr252018
  Obrázok bolesť očí - VESELY Očná Klinika

  Bolesť očí – príznaky a ochorenia

  Bolesť očí – príznaky a ochorenia Mnohí z vás to dobre poznáte. Bolesť oka, rezanie, problémy už len pri obyčajnom žmurknutí alebo pri prižmúrení, keď…

  Read more
  VESELY Očná Klinika
 • apr182018
  Pacientka po operácii sivého zákalu

  Šedý zákal – riešením je iba operácia

  Ak šedý zákal podceníte a neliečite ho, môže sa skončiť až slepotou. Jediným riešením je rýchla a bezbolestná operácia, ktorá Vám vráti ostrý zrak!

  Read more
  VESELY Očná Klinika
 • apr052018
  Laserová operácia očí - VESELY Očná Klinika

  Mýty o laserových operáciách očí

  Pripravili sme si pre vás objasnenie siedmich bežných mýtov týkajúcich sa laserových operácií očí. Zistite, ako jednoducho sa môžete zbaviť okuliarov!

  Read more
  VESELY Očná Klinika

TRÁPI VÁS KRÁTKOZRAKOSŤ, ĎALEKOZRAKOSŤ, SIVÝ ZÁKAL ALEBO INÉ OČNÉ OCHORENIE?

Objednajte sa na precízne očné vyšetrenie alebo bezplatnú konzultáciu s našimi odborníkmi a zistite, ako vám

dokážeme zmeniť váš život k lepšiemu. Uvidíte!

CHCEM SA OBJEDNAŤ