Pohotovosť: +421 901 787 808

Operačné metódy

Šité každému pacientovi na mieru

Bezpečnosť a dôslednosť

Naši špičkoví oční lekári posudzujú každú dioptrickú chybu veľmi dôsledne a individuálne a navrhujú také liečebné metódy, vďaka ktorým si môžete užívať život znovu naplno a s kvalitným zrakom.

CHCEM SA OBJEDNAŤ

Laserové operácie očí

iLASIK

Metóda iLASIK je najbezpečnejší a najpresnejší zákrok, vďaka ktorému si budete môcť užívať život vo vysokom rozlíšení bez okuliarov. Ide o bezbolestný laserový zákrok s najkratšou dobou hojenia – už 24 hodín po zákroku iLASIK môžete šoférovať, pracovať na počítači, či ísť do kina.

Viac informácií

FemtoLASIK

FemtoLasik je celosvetovo najpopulárnejší laserový zákrok pre ľudí, ktorí bez okuliarov alebo kontaktných šošoviek nevidia ostro a jasne. Ide o bezbolestný zákrok, ktorý odstraňuje ďalekozrakosť, krátkozrakosť alebo astigmatizmus rýchlo a jednoducho.

Viac informácií

LASEK

Operačná metóda LASEK je vhodným riešením pre pacientov, ktorí sa chcú zbaviť okuliarov alebo kontaktných šošoviek, ale majú príliš tenkú rohovku, či príliš širokú zrenicu v tme. LASEK odstraňuje ďalekozrakosť, krátkozrakosť alebo astigmatizmus.

Viac informácií

PRK

Operácia očí metódou PRK bola prvou laserovou operáciou na odstránenie dioptrických chýb a je predchodcom metód LASEK a LASIK. Metóda PRK je vhodná predovšetkým pre pacientov, ktorí majú príliš tenkú rohovku a nemôžu podstúpiť iné laserové zákroky.

Viac informácií

Refrakčné výmeny šošovky

PRELEX / FemtoPRELEX

Keď oči slabnú a zrak stráca ostrosť, hovorí sa o stareckej slabozrakosti. Táto diagnóza nastupuje s pribúdajúcim vekom, začína sa prejavovať už u štyridsiatnikov. Zbaviť okuliarov na čítanie, na diaľku alebo k počítaču Vás však môžu bezbolestné operačné metódy PRELEX a FemtoPRELEX.

Viac informácií

Aktuálne novinky

 • mar202018

  Vysoký očný tlak: príčiny, príznaky, liečba

  Vysoké hodnoty očného tlaku môžu viesť k až k nenávratnému poškodeniu zraku. Kedy je potrebné vyhľadať lekársku pomoc?

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika
 • mar142018

  Jačmeň na oku: domáca liečba a príznaky vážnejšieho ochorenia

  Ako proti tejto nepríjemnej infekcii úspešne bojovať? Kedy stačí domáca liečba a kedy je potrebné vyhľadať odbornú lekársku pomoc?

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika
 • mar082018

  Svetový týždeň boja proti zelenému zákalu

  Zelený zákal môže bez správnej liečby viesť až k strate zraku. Prevencia je prvoradá. Príďte na BEZPLATNÉ meranie vnútroočného tlaku.

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika

TRÁPI VÁS KRÁTKOZRAKOSŤ, ĎALEKOZRAKOSŤ, SIVÝ ZÁKAL ALEBO INÉ OČNÉ OCHORENIE?

Objednajte sa na precízne očné vyšetrenie alebo bezplatnú konzultáciu s našimi odborníkmi a zistite, ako vám

dokážeme zmeniť váš život k lepšiemu. Uvidíte!

CHCEM SA OBJEDNAŤ