Pohotovosť: +421 901 787 808
KONTAKT: +421 2 3211 4646 alebo +421 2 3211 4644

Operačné metódy

Šité každému pacientovi na mieru

Bezpečnosť a dôslednosť

Naši špičkoví oční lekári posudzujú každú dioptrickú chybu veľmi dôsledne a individuálne a navrhujú také liečebné metódy, vďaka ktorým si môžete užívať život znovu naplno a s kvalitným zrakom.

CHCEM SA OBJEDNAŤ

Laserové operácie očí

iLASIK

Metóda iLASIK je najbezpečnejší a najpresnejší zákrok, vďaka ktorému si budete môcť užívať život vo vysokom rozlíšení bez okuliarov. Ide o bezbolestný laserový zákrok s najkratšou dobou hojenia – už 24 hodín po zákroku iLASIK môžete šoférovať, pracovať na počítači, či ísť do kina.

Viac informácií

FemtoLASIK

FemtoLasik je celosvetovo najpopulárnejší laserový zákrok pre ľudí, ktorí bez okuliarov alebo kontaktných šošoviek nevidia ostro a jasne. Ide o bezbolestný zákrok, ktorý odstraňuje ďalekozrakosť, krátkozrakosť alebo astigmatizmus rýchlo a jednoducho.

Viac informácií

LASEK

Operačná metóda LASEK je vhodným riešením pre pacientov, ktorí sa chcú zbaviť okuliarov alebo kontaktných šošoviek, ale majú príliš tenkú rohovku, či príliš širokú zrenicu v tme. LASEK odstraňuje ďalekozrakosť, krátkozrakosť alebo astigmatizmus.

Viac informácií

PRK

Operácia očí metódou PRK bola prvou laserovou operáciou na odstránenie dioptrických chýb a je predchodcom metód LASEK a LASIK. Metóda PRK je vhodná predovšetkým pre pacientov, ktorí majú príliš tenkú rohovku a nemôžu podstúpiť iné laserové zákroky.

Viac informácií

Refrakčné výmeny šošovky

PRELEX / FemtoPRELEX

Keď oči slabnú a zrak stráca ostrosť, hovorí sa o stareckej slabozrakosti. Táto diagnóza nastupuje s pribúdajúcim vekom, začína sa prejavovať už u štyridsiatnikov. Zbaviť okuliarov na čítanie, na diaľku alebo k počítaču Vás však môžu bezbolestné operačné metódy PRELEX a FemtoPRELEX.

Viac informácií

Aktuálne novinky

 • okt172017

  Skupinová zľava až do výšky 727€!

  Zbavte sa konečne okuliarov najpresnejším a najbezpečnejším zákrokom iLASIK a ešte pri tom aj ušetrite až 727€!

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika
 • okt162017

  Operácia očí na splátky!

  Odteraz môžete mať všetky operačné zákroky aj na splátky a to s 0% úrokom. Tak získajte ostrý zrak hneď a zaplaťte postupne.

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika
 • okt152017

  Bezplatná konzultácia s lekárom

  Stačí sa objednať na jednom z našich pracovísk, dohodnúť si termín bezplatnej konzultácie a budeme sa na vás tešiť!

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika