Pohotovosť: 0901 787 808 (viac info)
BA 02 / 3211 4644 • PP 052 / 3211 351 • KE 055 / 6424 848 • 052 / 4317 385

Operácie očí

Pomáhame skvalitňovať život

Každý pacient prichádza s vlastným príbehom a predstavami, ktoré sa snažíme naplniť. Ako jediní na Slovensku používame na odstránenie dioptrických chýb prístroje certifikované vesmírnou agentúrou NASA.

CHCEM SA OBJEDNAŤ

Laserové operácie očí

Laserový zákrok je spôsob, vďaka ktorému môžete žiť spokojne a plnohodnotne bez okuliarov. VESELY Očná Klinika je jediné pracovisko na Slovensku, ktoré používa na odstránenie dioptrických chýb prístroje certifikované vesmírnou agentúrou NASA. Vďaka širokému spektru našich operačných zákrokov Vám vieme poskytnúť najbezpečnejšiu liečbu vašej dioptrickej chyby.

Viac informácií

Operácia sivého zákalu

Sivý zákal, odborne nazývaný katarakta, je ochorenie, ktoré skôr či neskôr postihne každého z nás. Netreba sa ho preto vôbec báť. Vo veľkej miere súvisí s vekom a zhoršuje zrakovú ostrosť. S dnešnou technológiou je však trvalé a bezbolestné riešenie sivého zákalu na dosah.

Viac informácií

Operácia šošovky

Vekom podmienené ochorenie zraku ľudovo nazývané „choroba krátkych rúk“, odborne starecká slabozrakosť je charakteristické zhoršeným videním na blízko a na pracovnú plochu. Kvalitné a ostré videnie opäť navráti implantácia multifokálnej šošovky.

Viac informácií

Operácia krátkozrakosti

Krátkozrakosť je operatívne odstrániteľná natrvalo a bezbolestne. Vďaka rôznorodej ponuke našich operačných výkonov vám individuálne na mieru vieme odporučiť najlepšiu možnú operačnú metódu na odstránenie vašej krátkozrakosti. Uvidíte!

Viac informácií

Operácia ďalekozrakosti

Trvalé a bezbolestné riešenie problémov s ďalekozrakosťou je na dosah. Precízna laserová korekcia alebo chirurgická implantácia šošoviek predstavujú bezpečnú liečbu Vám dopraje ostrý a jasný pohľad aj na blízko.

Viac informácií

Operácia keratokonusu

Keratokonus sa radí medzi zriedkavé ochorenia rohovky, kedy nerovnomerné zakrivenie rohovky spôsobuje astigmatizmus a krátkozrakosť. Podľa dostupných štatistík trpí týmto ochorením len pol percenta svetovej populácie. VESELY Očná Klinika je jediné súkromné pracovisko na Slovensku, ktoré poskytuje kompletnú liečbu ochorenia keratokonus.

Viac informácií

Operácia extrémnych dioptrií

Pre pacientov s extrémne vysokou krátkozrakosťou väčšinou nie je laserová operácia očí tým najvhodnejším a najbezpečnejším riešením, vďaka ktorému by sa zbavili svojich nežiadúcich dioptrií. Práve pri extrémnych dioptrických chybách odporúčame našim pacientom rýchly a bezbolestný zákrok, takzvanú implantáciu fakických šošoviek.

Viac informácií

Operácia rohovky

Rohovka je číre a priehľadné tkanivo na povrchu oka, ktoré chráni jeho vnútorné časti. Dnešné možnosti liečby ochorení rohovky záležia od konkrétneho ochorenia a jeho stavu. VESELY Očná Klinika je jediným pracoviskom na Slovensku, ktoré poskytuje kompletnú liečbu ochorenia rohovky vo všetkých jeho štádiách.

Viac informácií

Operácia sietnice

Ochorenia sietnice sú operatívne odstrániteľné a dokonca natrvalo! Posun modernej medicíny z posledných rokov umožňuje operačné postupy od jednoduchých, až po zložitejšie a taktiež redukovanie rizík ochorení.

Viac informácií

Operácia zeleného zákalu

Zelený zákal, odborne glaukóm, patrí do skupiny očných ochorení, ktoré sú spojené so zvýšeným očným tlakom a ktoré môžu bez správnej a včasnej liečby viesť až k úplnej slepote. Všetky neliečené glaukómové ochorenia majú za následok napredujúcu poruchu očného nervu, ktorá môže viesť až k úplnej strate zraku.

Viac informácií

Operácie očných viečok

Výkony v oblasti tváre a hlavne očí patria do skupiny takzvaných kozmetických. Vo VESELY Očná Klinika vykonáva tieto malé plastické výkony v oblasti očí skúsený plastický chirurg s dlhoročnými skúsenosťami.

Viac informácií

Aktuálne novinky

 • apr252018
  Obrázok bolesť očí - VESELY Očná Klinika

  Bolesť očí – príznaky a ochorenia

  Bolesť očí – príznaky a ochorenia Mnohí z vás to dobre poznáte. Bolesť oka, rezanie, problémy už len pri obyčajnom žmurknutí alebo pri prižmúrení, keď…

  Read more
  VESELY Očná Klinika
 • apr182018
  Pacientka po operácii sivého zákalu

  Šedý zákal – riešením je iba operácia

  Ak šedý zákal podceníte a neliečite ho, môže sa skončiť až slepotou. Jediným riešením je rýchla a bezbolestná operácia, ktorá Vám vráti ostrý zrak!

  Read more
  VESELY Očná Klinika
 • apr052018
  Laserová operácia očí - VESELY Očná Klinika

  Mýty o laserových operáciách očí

  Pripravili sme si pre vás objasnenie siedmich bežných mýtov týkajúcich sa laserových operácií očí. Zistite, ako jednoducho sa môžete zbaviť okuliarov!

  Read more
  VESELY Očná Klinika

TRÁPI VÁS KRÁTKOZRAKOSŤ, ĎALEKOZRAKOSŤ, SIVÝ ZÁKAL ALEBO INÉ OČNÉ OCHORENIE?

Objednajte sa na precízne očné vyšetrenie alebo bezplatnú konzultáciu s našimi odborníkmi a zistite, ako vám

dokážeme zmeniť váš život k lepšiemu. Uvidíte!

CHCEM SA OBJEDNAŤ