Pohotovosť: 0901 787 808 (viac info)
BA 02 / 3211 4644 • PP 052 / 3211 351 • KE 0917 702 755 • 052 / 4317 385

Operácia sivého zákalu laserom

iba za 260€

Najmodernejšia operácia sivého zákalu stále iba za 260 €
10. februára 2017 Admin Veselý

Najmodernejšia operácia sivého zákalu laserom iba za 260 €!

Iba vo VESELY Očná Klinika vám poskytneme najmodernejší, najpresnejší a najbezpečnejší zákrok na odstránenie sivého zákalu s implantáciou monofokálnych šošoviek za pomoci laseru CATALYS len za 260 €. Zvyšok operácie Vám preplatí Vaša zdravotná poisťovňa. 

Laser CATALYS bol od jeho počiatku, na rozdiel od všetkých iných laserov, vyvinutý na operáciu sivého zákalu, čo robí tento zákrok bezpečnejší a šetrnejší. Objednajte sa na vyšetrenie alebo bezplatnú konzultáciu, počas ktorých vám naši odborníci dôkladne vysvetlia všetky výhody tejto modernej operačnej metódy a dozviete sa, ako jednoducho a rýchlo sa môžete prinavrátiť k jasnému a ostrému zraku. Uvidíte!

Pri operácii sivého zákalu s implantáciou multofkálnych šošoviek za pomoci laseru CATALYS sa ceny za celkový výkon menia podľa použitého implantátu.

 

Laserová operácia sivého zákalu

Femtosekundový laser CATALYS

Femtosekundový laser CATALYS

Modernejším, šetrnejším a bezpečnejším spôsobom je metóda FLACS – teda operácia sivého zákalu za asistencie femtosekundového laseru (Femtosecond Laser Assisted Cataract Surgery). Na VESELY Očná Klinika používame ako jediní na Slovensku laserový prístroj CATALYS, ktorý bol na rozdiel od iných podobných prístrojov už od svojho vzniku navrhnutý špeciálne na operáciu sivého zákalu. Tento femtosekundový laser dokáže vykonať až 60 % krokov v rámci postupu pri odstraňovaní sivého zákalu. Zakalenú šošovku rozdelí na niekoľko stoviek malých pravidelných fragmentov, ktoré sa už nemusia drviť ultrazvukom, ale stačí ich len jednoducho odsať. To robí celý zákrok šetrnejším a bezpečnejším. Pacient na druhý deň po zákroku vidí ostro, bez potreby okuliarov alebo kontaktných šošoviek.

 

CHCEM SA OBJEDNAŤ