Operácia očí na splátky!

Operácia očí na splátky!
16. októbra 2017 Admin Veselý

 

0% úrok - operačné zákroky aj na splátky - VESELY Očná Klinika

Uvidíte hneď, platíte postupne!

Odteraz môžete mať všetky zákroky aj na splátky.

Vo VESELY Očná Klinika Vám poskytujeme možnosť financovania operačných zákrokov aj vo forme splátok s 0% úrokom. Keďže napríklad laserové odstraňovanie dioptrií či zákrok PRELEX sú finančne náročnejšie operácie a poisťovne ich nehradia, je možné ich zaplatiť pomocou splátkového kalendára. Výšky a intervaly splátok sa dajú stanoviť individuálne, takže zákrok si môže dovoliť naozaj každý. Stačí si s nami počas predoperačného vyšetrenia dohodnúť a naplánovať splátkový kalendár (výšku a počet splátok, dobu splatnosti), ktorý bude potvrdený z oboch strán.

Ako vyzerá splátkový kalendár?

Splátkový kalendár si určíte po vzájomnej dohode s našimi lekármi počas predoperačného vyšetrenia. Väčšina našich pacientov hradí polovicu celkovej sumy zákroku oboch očí v deň zákroku, zvyšnú sumu uhradí v dvoch nasledujúcich mesačných splátkach. Ak máte finančné obmedzenia, výška a počet splátok sa môže individuálne meniť tak, aby bol zákrok dostupný pre každého.

Na ostrý zrak tak už nemusíte čakať, môžete si ho užívať hneď!

Pridajte sa aj Vy k našim VESELÍM pacientom, využite možnosť úhrady zákroku na splátky a získajte ostrý zrak bez čakania!

Laserové operácie očí

Zákroky PRELEX a FemtoPRELEX (ostrý zrak aj po 40-ke)

Operácia sivého zákalu s implantáciou multifokálnych šošoviek

Transplantácia rohovky

Operácia keratokonusu

a mnoho ďalších.

Bezplatná konzultácia

Pokiaľ máte záujem o podstúpenie operácie očí a využitie možnosti financovania na splátky, odborníci našej očnej kliniky vám na základe svojich dlhoročných skúseností ochotne poskytnú svoje rady. Stačí sa objednať na bezplatnú konzultáciu.

Objednajte sa na vyšetrenie alebo na bezplatnú konzultáciu.


Potvrdzujem, že som sa oboznámil s informáciami týkajúcimi sa spracovania osobných údajov vo VESELY Očná Klinika [1].