Povedzte nie okuliarom – áno zážitkom

Tešte sa z nového pohľadu na život

Povedzte nie okuliarom – áno zážitkom
1. júla 2022 Karolína Urbánková

Zákrok iLASIK je celosvetovou špičkou medzi laserovými operáciami. Vďaka nemu sa úspešne zbavilo dioptrických okuliarov už vyše 31,4 milióna ľudí. Prečo je iLASIK taký populárny?

 

Poďte sa s nami pozrieť bližšie na dosiaľ najpresnejšiu očnú operáciu.

Predstavte si život bez okuliarov, starostlivosti o kontaktné šošovky a každodenných rituálov pred zrkadlom. Namiesto toho vás čakajú nové aktivity a nový svet, ktorý ste ešte neobjavili. Dioptrické okuliare môžete vymeniť za slnečné, lyžiarske alebo potápačské. Možností, ktoré sa vďaka iLASIK-u otvárajú, je mnoho. Či už si chcete užívať vodu, zažiť adrenalín, posúvať svoje rekordy v športe alebo len tak relaxovať s priateľmi pri dobrom filme, všetky vaše obľúbené činnosti si môžete vychutnávať s novým pocitom slobody. Zážitky naplno sú s iLASIK-om bližšie než kedykoľvek predtým.

Mnoho ľudí pritom ani netuší, že neostré videnie sa dá riešiť aj inak ako okuliarmi a šošovkami. Niektorí laserovú operáciu očí zvažujú, no odrádza ich strach. A potom sú tu tí, ktorí majú zákrok úspešne za sebou a tešia sa z nového pohľadu na život. Medzi mnohými, ktorí sa vo VESELY | Očná Klinika nadobro zbavili okuliarov pomocou metódy iLASIK, sú aj známe osobnosti ako Martin „Pyco“ Rausch, Nela Pocisková, Mirka Partlová a ďalší.

„Dnes neviem pochopiť, ako som tak dlho mohla nosiť okuliare a kontaktné šošovky a neodhodlala sa na laserový zákrok oveľa skôr,“ hovorí o jednom zo svojich najlepších životných rozhodnutí herečka a speváčka Nela Pocisková.

Bezbolestný zákrok

Je celkom prirodzené, že človek má mnoho otázok, a preto riešenie svojho problému odkladá. Najčastejšie k nám prichádzajú pacienti s otázkami, či operácia bolí alebo na ako dlho ich odstaví z bežného života. Laserové odstránenie dioptrií je opradené aj mnohými mýtmi. Medzi najznámejšie patrí, že pri ňom môžu pacienti oslepnúť alebo že výsledok je iba dočasný – čo sa môže stať približne po jednej z tisíc operácií. V takomto prípade ponúka VESELY | Očná Klinika každému garanciu bezplatnej laserovej korekcie.

vesely myty ilasik

Pravdou je, že s laserovým zákrokom iLASIK nie je dôvod na obavy – je úplne bezbolestný a maximálne bezpečný. iLASIK je ako jediná operačná metóda na odstránenie dioptrií certifikovaný americkou vesmírnou agentúrou NASA, čo znamená, že spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá. Práve vďaka tomu ho môžu podstúpiť aj piloti NASA, pre ktorých je nevyhnutný dokonalý zrak. Dosiaľ najvyššia kvalita laserových zákrokov je dnes dostupná aj pre vás – na Slovensku ju nájdete len na našich klinikách.

„Za skvelý priebeh, prístup a fantastický výsledok budem navždy vďačný všetkým na klinike na čele s pánom doktorom Veselým. Ďakujem. Prišiel som, videl som a vidím ešte lepšie!“ spomína na príjemný čas strávený na klinike moderátor Pyco.

Najkratšie hojenie

Zákrok je vďaka jedinečnej 3D mape oka vykonávaný presne na mieru. Nemusíte sa báť ani toho, že by ste počas operácie pohli okom. Systém ôsmich kamier dokáže zacieliť laserový lúč na presné miesto aj pri prípadnom pohybe oka. Celý zákrok pritom trvá iba 10 – 15 minút a je považovaný za jeden z najkomfortnejších medicínskych zákrokov vôbec. Už na druhý deň sa môžete vrátiť do bežného života a s okuliarmi a kontaktnými šošovkami sa môžete rozlúčiť raz a navždy. Viac o zákroku iLASIK si môžete prečítať TU.

Rozlúčite sa nielen s okuliarmi či šošovkami, ale aj so všetkými obmedzeniami, ktoré s nimi súvisia. Už žiadne zahmlievanie okuliarov, ich čistenie alebo nepríjemné rozmazané videnie ako pod vodou a pocit neistoty, keď si ich niekde zabudnete.

ilasik vesely plavanie

Aj vy túžite po živote bez obmedzení? Vo VESELY | Očná Klinika vám k nemu radi pomôžeme. O tom, že to stojí za to, svedčia stovky spokojných pacientov, ktorí u nás vymenili okuliare za zážitky.

 

Bezplatná konzultácia

Pokiaľ máte záujem o operáciu sivého zákalu aj vy, odborníci našej očnej kliniky vám na základe svojich dlhoročných skúseností ochotne poskytnú svoje rady. Stačí sa objednať na bezplatnú konzultáciu.

Objednajte sa na vyšetrenie alebo na bezplatnú konzultáciu.


Potvrdzujem, že som sa oboznámil s informáciami týkajúcimi sa spracovania osobných údajov vo VESELY Očná Klinika [1].

[/spb_row]