Naši VESELÍ pacienti

Patrite medzi nich aj Vy!

Sme tu pre vás

Sme radi, že našou prácou pomáhame liečiť zrak a značne zlepšovať životy mnohých ľudí. Spokojní a zdraví pacienti sú našou najväčšou odmenou.

CHCEM SA OBJEDNAŤ

 • Popravde som ani dlho nerozmýšľala, ktorú očnú kliniku si pre podstúpenie laserovej operácie očí vybrať, lebo z každej strany som dostala jasné odporúčania. A tie sa do poslednej bodky skutočne naplnili. Čo sa týka personálu, prístupu, atmosféry, profesionality a celej starostlivosti o môj zrak som bola absolútne nadšená a spokojná. Všetko dopadlo tak, ako má. Ďakujem doktorovi, ktorý mi vlastne skutočne zmenil život – na druhý deň som mu s plačom volala, že vidím okolo seba asi celý svet nanovo. Všetko som zrazu videla úplne čisto a jasne – stromy, vtáky, kvety, tváre ľudí, proste všetko! Dnes neviem pochopiť, ako som tak dlho mohla nosiť okuliare a kontaktné šošovky a neodhodlala sa na laserový zákrok oveľa skôr. Všetko je po zákroku absolútne komfortné. Neviem, či slovo ďakujem nie je príliš slabé slovo pre túto kliniku.

  Nela Pocisková
  Nela Pociskováherečka, speváčka
 • Ked som zacala zmurit,povedala som si,to je asi tlakom:) Ked som prestala ostrit predmety, povedala som si ,to je asi vekom:) Ked som prestala vnimat tvare,povedala som si, to je asi naladou:) Ale ked som uz nevidela svet okolo,bolo mi smutno:) Som stastna ,ze vidim svet taky,aky v skutocnosti je! Ci uz je dobry alebo zly! Netreba hladat riesenie v nalade s vekom alebo s tlakom! Staci navstivit Ocnu kliniku Vesely, tak ako ja, a svet je ovela veselsi:)! Dakujem a nelutujem!:))))

  Mirka Partlová
  Mirka Partlováherečka
 • Prišiel som, videl som a vidím ešte lepšie! Nový, ostrý život bez šošoviek a okuliarov som začal v roku 2012 na očnej klinike VESELY. Za skvelý priebeh, prístup a fantastický výsledok budem na vždy vďačný všetkým na klinike, na čele s MUDr. Veselým. Ďakujem.

  Martin
  Martin "Pyco" Rauschmoderátor
 • Od študentských čias som mala problémy s očami, riešila som zápaly a chodila som jedného očného lekára k druhému. Od študentských čias som mala problémy s očami, riešila som zápaly a chodila som jedného očného lekára k druhému. Posledné roky je to lepšie, lebo patrím pod ochranné krídla oboch doktorov Veselých a ak mám nejaký nový problém s očami, tak sa môžem kedykoľvek na nich obrátiť. A odkedy som pod ich kuratelou, tak som aj zodpovednejšia voči svojim očiam a viacej sa o ne starám. Som veľmi spokojná s ich starostlivosťou, na ich klinike sa cítim dobre, a tak som rada, že patrím medzi ich klientov. Obaja doktori majú moju dôveru a ja im aj touto cestou ďakujem sa ochotu, odbornú starostlivosť a priateľský prístup. Vďakanim sa už o svoje oči tak nebojím ako kedysi… je to dobrý pocit…

  Soňa Müllerová
  Soňa Müllerovámoderátorka
 • Pri šoférovaní na neznámych cestách som si uvedomil, že okrem toho, že nablízko som bez okuliarov nevidel vôbec nič, nevidím už ani do diaľky. Mal som veľký problém čítať smerové tabule, keď sa zmrákalo. A tak som sa rozhodol tento hendikep riešiť. Na doktorov Veselých som mal veľmi dobré referencie z prostredia mojich kamarátov a rodiny. Zavolal som na očnú kliniku VESELY, objednal sa na vyšetrenie, pri ktorom mi MUDr. Veselý navrhol zákrok PRELEX. Tento zákrok som po krátkom rozmýšľaní absolvoval a dnes vidím perfektne na čítanie a aj do diaľky a to bez okuliarov. S mojim rozhodnutím a taktiež prácou, ktorú odviedol MUDr. Veselý som veľmi spokojný a vďačný za nový život bez okuliarov.

  Andy Hryc
  Andy Hrycherec
 • O laserovej operácii som uvažoval doslova niekoľko rokov. Od pôvodnej metódy, ktorú podstúpili mnohí moji známi ma odrádzali pooperačné bolesti, o ktorých mi všetci farbisto popisovali. Potom som sa dozvedel o novej bezbolestnej metóde. Navštívil som kliniku Vesely OK a bolo rozhodnuté. Nasledovalo vyšetrenie na klinike, dohodnutie termínu zákroku a prechodné obdobie, kedy som už k vôli zákroku nemohol nosiť kontaktné šošovky, ale musel som sa vrátiť k okuliarom. Ja sám som bol zvedavý na samotný zákrok, pretože som si ho nedokázal predstaviť. Team MUDr. Veselého ma skvele pripravil, o všetkom ma informovali nielen pred operáciou, ale aj počas nej. Samotný zákrok mi rozhodne nespôsoboval bolesť. Bol pocitovo nepríjemný, čo je ale logické, pretože zásah do oka bude človeku pripadať vždy neprirodzený. Rozhodne ale nebol bolestivý a to bolo pre mňa dôležité. Už večer po zákroku som spozoroval, že vidím ostro, a to aj napriek tomu, že moje videnie bolo spočiatku hmlisté. Nikdy v živote nezabudnem na to, ako som sa pozrel z balkóna na 5. poschodí a bol so schopný bez okuliarov či šošoviek čítať ŠPZky áut! Považoval som to za zázrak. Na druhý deň som dokonca šoféroval auto cestou na moju prvú pooperačnú kontrolu. Bez okuliarov či šošoviek! Obdobie po operácii bolo úžasné. Postupne sa mi vyčistilo hmlisté videnie, nemal som absolútne žiadne bolesti, dokázal som fungovať v bežných situáciách prakticky hneď na druhý deň. Nepociťoval som ani prílišnú citlivosť na slnko, ani problém s ostrosťou a hlavne žiadnu bolesť. Navyše, zrazu som znovuobjavil predmety vo veľkých vzdialenostiach a dodnes mám pocit, že vidím ostrejšie, ako kedykoľvek predtým. Na klinike VESELY | OK si veľmi cením aj pooperačné obdobie. Na kontroly som chodil v pravidelných intervaloch, počas ktorých sme spolu s teamom MUDr. Veselého sledovali rekonvalescenciu mojich očí a tešili sa z úspechu. Asi nikto, okrem krátkozrakých ľudí, si nedokáže predstaviť, aké je to úžasné, že ráno ako prvé už nemusíte siahať po okuliaroch na nočnom stolíku, dávať si kontaktné šošovky do čerstvo rozlepených očí. Už nemusím rozmýšľať, či si počas dňa plánujem dať slnečné okuliare, aby som si nedal dioptrické okuliare ale šošovky. Môžem sa dokonca bez problémov potápať či robiť akýkoľvek šport, ktorý je s okuliarmi komplikovaný. Neskutočné. Ak by som sa mal ešte raz rozhodovať, či do laserovej operácie očí pôjdem alebo nie, s istotou viem povedať: rozhodne áno a rozhodne v očnej klinike VESELY | OK.

  Ronald Lupták
  Ronald Luptákspokojný klient