Naši VESELÍ pacienti

Patrite medzi nich aj Vy!

Sme tu pre vás

Sme radi, že našou prácou pomáhame liečiť zrak a značne zlepšovať životy mnohých ľudí. Spokojní a zdraví pacienti sú našou najväčšou odmenou.

CHCEM SA OBJEDNAŤ

 • Popravde som ani dlho nerozmýšľala, ktorú očnú kliniku si pre podstúpenie laserovej operácie očí vybrať, lebo z každej strany som dostala jasné odporúčania. A tie sa do poslednej bodky skutočne naplnili. Čo sa týka personálu, prístupu, atmosféry, profesionality a celej starostlivosti o môj zrak som bola absolútne nadšená a spokojná. Všetko dopadlo tak, ako má. Ďakujem doktorovi, ktorý mi vlastne skutočne zmenil život – na druhý deň som mu s plačom volala, že vidím okolo seba asi celý svet nanovo. Všetko som zrazu videla úplne čisto a jasne – stromy, vtáky, kvety, tváre ľudí, proste všetko! Dnes neviem pochopiť, ako som tak dlho mohla nosiť okuliare a kontaktné šošovky a neodhodlala sa na laserový zákrok oveľa skôr. Všetko je po zákroku absolútne komfortné. Neviem, či slovo ďakujem nie je príliš slabé slovo pre túto kliniku.

  Nela Pocisková
  Nela Pociskováherečka, speváčka
 • Keď som začala žmúriť, povedala som si, že je to asi tlakom:) Keď som prestala vidieť predmety, povedala som si, to je asi vekom:) Keď som prestala vnímať tváre, povedala som si, to je asi náladou:) Ale keď som už nevidela svet okolo seba, bolo mi smutno:) Som šťastná, že vidím svet taký, aký v skutočnosti je! Či už je dobrý alebo zlý! Netreba hľadať dôvod v nálade, veku alebo  tlaku! Stačí navštíviť očnú kliniku VESELY, tak ako ja, a svet bude oveľa veselší:)! Ďakujem a neľutujem!:))))

  Mirka Partlová
  Mirka Partlováherečka
 • Prišiel som, videl som a vidím ešte lepšie! Nový, ostrý život bez šošoviek a okuliarov som začal v roku 2012 na očnej klinike VESELY. Za skvelý priebeh, prístup a fantastický výsledok budem navždy vďačný všetkým na klinike, na čele s MUDr. Veselým. Ďakujem.

  Martin
  Martin "Pyco" Rauschmoderátor
 • Neustále som zápasila so stratenými okuliarmi. Raz som potrebovala tie na čítanie, inokedy na sledovanie televízie. Nie a nie ich nájsť. V tom čase som sa dozvedela, že okuliarov ma dokáže nadobro zbaviť zákrok, na ktorý sa špecializuje MUDr. Pavol Veselý. Rozhodujúce bolo tiež zistenie, že pri zákroku, ktorý patrí medzi bežné, sa nemusím obávať žiadnych ihiel a bolesti. Dnes viem, že som urobila jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Svoje rozhodnutie neľutujem! Ako názov kliniky a doktora sám hovorí, všetko bolo to naozaj príjemné veselé.

  Gizka Oňová
  Gizka Oňováspeváčka, herečka
 • Od študentských čias som mala problémy s očami, riešila som zápaly a chodila som od jedného očného lekára k druhému. Posledné roky je to lepšie, lebo patrím pod ochranné krídla oboch doktorov Veselých a ak mám nejaký nový problém s očami, tak sa môžem kedykoľvek na nich obrátiť. A odkedy som pod ich kuratelou, tak som aj zodpovednejšia voči svojim očiam a viacej sa o ne starám. Som veľmi spokojná s ich starostlivosťou, na ich klinike sa cítim dobre, a tak som rada, že patrím medzi ich klientov. Obaja doktori majú moju dôveru a ja im aj touto cestou ďakujem sa ochotu, odbornú starostlivosť a priateľský prístup. Vďaka nim sa už o svoje oči tak nebojím ako kedysi… je to dobrý pocit…

  Soňa Müllerová
  Soňa Müllerovámoderátorka
 • Pred každým medicínskym zákrokom, najmä dobrovoľným, je dôležitá nielen odvaha ale najmä správne sa rozhodnúť, komu zaklopať na dvere ordinácie… Mne sa to podarilo!

  Vyjadrujem svoj rešpekt, úctu a najmä poďakovanie primárovi Veselému! Pred takmer 12-timi rokmi odviedol nielen skvelý odborný výkon, ale aj mimoriadne ľudský prístup a starostlivosť pred, počas a po samotnej operácii.

  Aj preto som svojmu synovi Jakubovi, pri riešení podobného problému so zrakom, odporučil práve ošnú kliniku VESELY a jeho spokojnosť s výsledkom a prístupom celého kolektívu kliniky VESELY prekročili všetky naše očakávania!

  Ešte raz – vďaka, želám veľa rovnako spokojných klientov!

  Jaroslav Zápala
  Jaroslav Zápalamoderátor TN, markíza
 • Pri šoférovaní na neznámych cestách som si uvedomil, že okrem toho, že nablízko som bez okuliarov nevidel vôbec nič, nevidím už ani do diaľky. Mal som veľký problém čítať smerové tabule, keď sa zmrákalo. A tak som sa rozhodol tento hendikep riešiť. Na doktorov Veselých som mal veľmi dobré referencie z prostredia mojich kamarátov a rodiny. Zavolal som na očnú kliniku VESELY, objednal sa na vyšetrenie, pri ktorom mi MUDr. Veselý navrhol zákrok PRELEX. Tento zákrok som po krátkom rozmýšľaní absolvoval a dnes vidím perfektne na čítanie a aj do diaľky a to bez okuliarov. S mojim rozhodnutím a taktiež prácou, ktorú odviedol MUDr. Veselý som veľmi spokojný a vďačný za nový život bez okuliarov.

  Andy Hryc
  Andy Hrycherec
 • Už približne 10 rokov používam okuliare na čítanie. Liezli mi neuveriteľne na nervy, každú chvíľu si ich dávať hore- dole. Des. Moja žena má pre zmenu veľmi vysoké dioptrie už od detstva. Je krátkozraká. Celý život používala buď okuliare, alebo kontaktné šošovky. Po negatívnych správach z inej kliniky sme strácali nádej znovu na ostrý zrak bez okuliarov. Pred mesiacom, na základe vynikajúcej skúsenosti môjho kamaráta Iva Ladežinského, som išiel na očnú kliniku VESELY a aj hľa zázrak. Dnes mám obe oči vylaserované a zoperované a vidím ako Sokolie oko. A to všetko za 2 x dve hodiny, bezbolestne a v podstate som hneď videl. Moja žena, ktorej implantovali šošovky, videla hneď na druhý deň všetko tak isto ostro ako jej muž Sokolie oko. Okuliare sme všetky povyhadzovali. Chcem sa poďakovať doktorovi Palovi Veselému za zázrak, ktorý s jeho kolektívom dokázal. Môžem odporúčať každému okuliarnikovi, či už krátkozrakému, alebo ďalekozrakému. 

  Marián Greksa
  Marián Greksaspevák
 • O laserovej operácii som uvažoval doslova niekoľko rokov. Od pôvodnej metódy, ktorú podstúpili mnohí moji známi ma odrádzali pooperačné bolesti, o ktorých mi všetci farbisto popisovali. Potom som sa dozvedel o novej bezbolestnej metóde. Navštívil som očnú kliniku VESELY a bolo rozhodnuté. Nasledovalo vyšetrenie na klinike, dohodnutie termínu zákroku a prechodné obdobie, kedy som už kvôli zákroku nemohol nosiť kontaktné šošovky, ale musel som sa vrátiť k okuliarom. Ja sám som bol zvedavý na samotný zákrok, pretože som si ho nedokázal predstaviť. Tím MUDr. Veselého ma skvele pripravil, o všetkom ma informovali nielen pred operáciou, ale aj počas nej. Samotný zákrok mi rozhodne nespôsoboval bolesť. Bol pocitovo nepríjemný, čo je ale logické, pretože zásah do oka bude človeku pripadať vždy neprirodzený. Rozhodne ale nebol bolestivý a to bolo pre mňa dôležité. Už večer po zákroku som spozoroval, že vidím ostro, a to aj napriek tomu, že moje videnie bolo spočiatku hmlisté. Nikdy v živote nezabudnem na to, ako som sa pozrel z balkóna na 5. poschodí a bol so schopný bez okuliarov či šošoviek čítať ŠPZky áut! Považoval som to za zázrak. Na druhý deň som dokonca šoféroval auto cestou na moju prvú pooperačnú kontrolu. Bez okuliarov či šošoviek! Obdobie po operácii bolo úžasné. Postupne sa mi vyčistilo hmlisté videnie, nemal som absolútne žiadne bolesti, dokázal som fungovať v bežných situáciách prakticky hneď na druhý deň. Nepociťoval som ani prílišnú citlivosť na slnko, ani problém s ostrosťou a hlavne žiadnu bolesť. Navyše, zrazu som znovu objavil predmety vo veľkých vzdialenostiach a dodnes mám pocit, že vidím ostrejšie, ako kedykoľvek predtým. Na VESELY | Očná Klinika si veľmi cením aj pooperačné obdobie. Na kontroly som chodil v pravidelných intervaloch, počas ktorých sme spolu s tímom MUDr. Veselého sledovali rekonvalescenciu mojich očí a tešili sa z úspechu. Asi nikto, okrem krátkozrakých ľudí, si nedokáže predstaviť, aké je to úžasné, že ráno ako prvé už nemusíte siahnuť po okuliaroch na nočnom stolíku, dávať si kontaktné šošovky do čerstvo rozlepených očí. Už nemusím rozmýšľať, či si počas dňa plánujem dať slnečné okuliare, aby som si nedal dioptrické okuliare ale šošovky. Môžem sa dokonca bez problémov potápať či robiť akýkoľvek šport, ktorý je s okuliarmi komplikovaný. Neskutočné! Ak by som sa mal ešte raz rozhodovať, či do laserovej operácie očí pôjdem alebo nie, s istotou viem povedať: rozhodne áno a rozhodne vo VESELY | Očná Klinika.

  Ronald Lupták
  Ronald Luptákspokojný klient
 • Potom, ako som sa rozhodla podstúpiť operáciu očí na VESELY | OK, bola som príjemne prekvapená z rýchleho priebehu operácie. Dva týždne po prvom vyšetrení som už ležala na operačnom stole, v piatok večer po operácii som pozerala televíziu a v pondelok, keď som prišla do roboty som si už ani neuvedomovala, že som predtým nosila dioptrické okuliare. Bola som šťastná, že už vidím úplne všetko. Tá polhodinka jemného rezania očí stála naozaj za to! Chcela by som pochváliť perfektného lekára, zdravotné sestry, ako aj ich vynikajúci prístup, nie iba počas operácie, ale aj v pooperačnom období. Keď by som mala niekomu poradiť kliniku na operáciu očí, určite by som každému odporučila VESELY | Očná Klinika.

  Veronika Niňajová
  Veronika NiňajováRTVS Bratislava
 • Ďakujem celému tímu očnej klinike VESELY | OK za najväčšiu a najlepšiu zmenu v mojom živote, za profesionálny výkon v príjemnej atmosfére, vďaka ktorému už aj ja môžem vidieť. A všetkým, ktorí sa ešte trápia s okuliarmi alebo šošovkami odkazujem, že svet je bez nich naozaj ešte farebnejší a ostrejší, a to kedykoľvek, keď otvoríte oči!

  Mgr. Sandra Javorská
  Mgr. Sandra Javorskáprávnička
 • S celkovým prístupom, či už predoperačné poradenstvo, konzultácie, séria vyšetrení, samotný zákrok aj pooperačná starostlivosť, som bol nad mieru a musím povedať aj nad očakávania spokojný. Veľmi oceňujem na jednej strane absolútne profesionálny prístup, rovnako ako aj v ľudskej rovine perfektný prístup celého kolektívu, na čele s MUDr. Veselým. Samotný zákrok prebehol v súlade s očakávaniami: absolútne bezbolestne a v priebehu niekoľkých sekúnd. Rekonvalescencia bola extrémne krátka, už na druhý deň po zákroku som bol schopný svoj zrak bez obmedzení používať. Ak by som sa mal pre zákrok rozhnúť opäť (čo samozrejme nemusím), neváhal by som.

  Michal Hagendorf
  Michal Hagendorfmanažér
 • Pre mňa je to ešte stále zázrak… Už od detstva som nosila okuliare so silnými dioptriami. Neznášala som ich, vadili mi a často som sa za ne hanbila a nenosila ich. Neskôr som začala používať kontaktné šošovky, ktoré boli síce praktickejšie, ale dráždili moje oči a nemohla som ich nosiť tak často ako som chcela. Celý život mi lekári hovorili, že na tak vysoké dioptrie ako mám, neexistuje operácia, ktorá mi pomôže. Až pred rokom som sa vďaka kamarátovi dozvedela o Vás, Vašej klinike a zákroku, ktorý mi vraj umožní vidieť. Po absolvovaní vstupnej prehliadky a po vysvetlení o aký zákrok sa jedná, aké sú podmienky a cena, som sa rozhodla, že to vyskúšam. Zákrok trval naozaj krátko a bol v podstate bezbolestný. Na druhý deň som videla. Naozaj som videla všetko, všade, dokonca aj do diaľky, bez okuliarov a šošoviek :-). Stále je to pre mňa nezvyk, že proste vidím, iba tak, bez ničoho, dokonca lepšie ako som videla s okuliarmi. Dnes vidím budovy v diaľke, kopce a ostatné veci okolo mňa, ktoré som pred tým nevidela a nevnímala ich. 
Pre mňa je najúžasnejší pocit, keď ráno otvorím oči a vidím. Ďakujem, že ste dokázali urobiť to, v čo som už neverila, že sa dá.

  Jana Šuttová
  Jana Šuttováspokojná klientka
 • Všetkým, ktorí uvažujú nad „zahodením“ okuliarov, či kontaktných šošoviek vrelo doporučujem Očnú Kliniku Vesely. Z profesionálneho prístupu, moderného vybavenia a príjemného prostredia som bol nadšený. Samotná operácia prebieha naozaj rýchlo, bezbolestne a nečaká vás ani žiadne niekoľkodňové pálenie očí, takže už po pár hodinách si môžete vychutnávať život bez okuliarov.

  Martin Berhan
  Martin BerhanMaM mutlimedia s.r.o. Žilina
 • Byť či nebyť? To je otázka… Ísť na laserovú operáciu očí či nie? To je dilema 🙂 Moje rozhodnutie bolo jednoznačne ÁNO. Po 23 rokoch sa opäť pozerám na svet s ostrým zrakom a hlavne veselo.

  Zaujímavé je, že v deň zákroku sa vlastne ani nebojíte, lebo máte pocit, akoby ste boli doma medzi svojimi a môžete všetkým maximálne dôverovať. Profesionálny pán doktor Veselý, taktiež i jeho upokojujúci hlas, ktorý vás sprevádza operáciou. Okolo seba má naozaj úžasný tím ľudí a tiež neuveriteľného tvora- mrkvu Alenku, ktorá ma tak isto veľkú zásluhu na tom, že sa cítite dobre a príjemne.

  Všetko sa udeje v krátkom čase a človek domov odchádza spokojný, šťastný a hlavne veselý. Lebo vidí! Lebo Veselý OK = dobrá terapia! Ak by som si mala vybrať ešte raz, určite Veselých (už len preto, že mám rada smiech a dobrú náladu) a nechám sa operovať pokojne aj 5x!

  Soňa Gurská
  Soňa Gurská

TRÁPI VÁS KRÁTKOZRAKOSŤ, ĎALEKOZRAKOSŤ, SIVÝ ZÁKAL ALEBO INÉ OČNÉ OCHORENIE?

Objednajte sa na precízne očné vyšetrenie alebo bezplatnú konzultáciu s našimi odborníkmi a zistite, ako vám

dokážeme zmeniť váš život k lepšiemu. Uvidíte!

CHCEM SA OBJEDNAŤ