Certifikát NASA - najvyššia presnosť a bezpečnosť zákrokov

Certifikát NASA – najvyššia presnosť a bezpečnosť zákrokov
16. marca 2017 Admin Veselý

Technológia certifikovaná vesmírnou agentúrou NASA

VESELY Očná Klinika je jediné pracovisko na Slovensku, ktoré na odstránenie dioptrických chýb (krátkozrakosť, ďalekozrakosť, astigmatizmus) používa prístroje certifikované vesmírnou agentúrou NASA, čo znamená, že spĺňa aj tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá.

Logo agentúry NASAAk sa túžite zbaviť dioptrických okuliarov či kontaktných šošoviek, s laserovým zákrokom iLASIK sa môžete spoľahnúť na najpresnejší a najbezpečnejší laserový zákrok. iLASIK dokáže odstrániť najširšie spektrum zrakových chýb, vrátane miernej až závažnej krátkozrakosti, ďalekozrakosti a všetkých typov astigmatizmu.

Jedine metódu iLASIK môžu absolvovať aj astronauti a piloti – teda povolania, pri ktorých je bezchybný zrak na prvom mieste, pretože na ňom závisí ich efektivita a presnosť pri plnení úloh. A ako jediný spomedzi všetkých laserových zákrokov je zákrok iLASIK certifikovaný nielen vesmírnou agentúrou NASA ale aj spoločnosťou FDA (Food and Drug Administration). To znamená, že vďaka svojej technickej dokonalosti v každom kroku spĺňa iLASIK aj tie najprísnejšie bezpečnostné kritéria. VESELY Očná Klinika je jediné pracovisko na Slovensku s oprávnením vykonávať najbezpečnejší zákrok iLASIK.

iLASIK je tak celosvetovo považovaný za najbezpečnejší a najpresnejší laserový zákrok, vďaka ktorému si budete môcť užívať život znovu bez okuliarov.

Urobte ďalší krok

Bez ohľadu na to, či ste krátkozraký, ďalekozraký alebo máte astigmatizmus (cylinder), je veľmi pravdepodobné, že aj vy môžete podstúpiť zákrok iLASIK a zbaviť sa tak závislosti na okuliaroch, či kontaktných šošovkách.

Teraz, keď už máte základné informácie o procedúre iLASIK, prečo sa neobjednať na bezplatnú konzultáciu s našimi odborníkmi, aby ste zistili, či ste aj Vy vhodným kandidátom na zákrok iLASIK. Pokiaľ máte od 18 do 40 rokov, odborníci našej očnej kliniky vám na základe svojich dlhoročných skúseností ochotne poskytnú svoje rady ohľadne zákroku iLASIK.

Objednajte sa na vyšetrenie alebo na bezplatnú konzultáciu.


Potvrdzujem, že som sa oboznámil s informáciami týkajúcimi sa spracovania osobných údajov vo VESELY Očná Klinika [1].