Pohotovosť: 0901 787 808 (viac info)
BA 02 / 3211 4644 • PP 052 / 3211 351 • KE 055 / 6424 848 • 052 / 4317 385

Operácia očných viečok (blefaroplastika)

Kozmetické zákroky

Cena liečby už od 250 €

CHCEM SA OBJEDNAŤ

Výkony v oblasti tváre a hlavne očí patria do skupiny tzv. kozmetických. Tieto malé plastické výkony na očnej klinike VESELY vykonáva odborný plastický chirurg s dlhoročnými skúsenosťami.

Do škály plastických výkonov patria:

  • operácie mihalníc (viečok) – blefaroplastika
  • výplne vrások v oblastí tváre – face-lift v oblasti očí

Všetky tieto zákroky sa vykonávajú ambulantne a používame pri nich len tie najkvalitnejšie materiály, či výplne, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy Európskej únie.

Operácia viečok – blefaroplastika

Koža je v okolí očí veľmi jemná a obzvlášť namáhaná. Strata elasticity kože alebo tvorba nadbytočnej kože v okolí očí je prejavom pribúdajúceho veku a skôr či neskôr sa s ovisnutými viečkami začne zaoberať každý z nás. Spôsobujú totiž unavený a smutný výraz tváre. Väčšina pacientov podstupuje operáciu viečok po 45.roku života.

Ovisnuté viečka prinášajú so sebou okrem estetickej nedokonalosti aj funkčné problémy, akými sú bolesť očí alebo pocit únavy. V pokročilejších štádiách môžu dokonca spôsobiť aj stratu periférneho videnia, ak prevísajúce viečka už prekrývajú aj časť očí.

Efektívnym riešením, ako sa prevísajúcich viečok zbaviť a omladiť svoj vzhľad o niekoľko rokov, je estetický zákrok blefaroplastika. Zákrok vykonávame vo VESELY Očná Klinika ambulantne (bez hospitalizácie), pri plnom vedomí a v lokálnej anestézii, preto je zákrok bezbolestný. Trvanie zákroku je cca 60 minút. Väčšinou operáciu vykonávame buď na horných alebo na spodných viečkach. Ak je potrebné vykonať blefaropolastiku na horných aj na spodných viečkach, je potrebné absolvovať dve sedenia.

Po operácii sa vyskytujú krvné podliatiny, ktoré zmiznú za cca 12 dní po zákroku. Postupne sa strácajú a blednú aj jazvy. Pre dokonalý výsledok je potrebné dodržiavať pooperačné odporúčania a obmedzenia ošetrujúceho lekára.

Zmeňte svoju tvár na VESELÚ!

    

Konzultácia

Pred akýmkoľvek kozmetickým zákrokom je potrebné absolvovať konzultáciu s našimi odborníkmi, v rámci ktorej vás dôkladne oboznámime so všetkými podstatnými informáciami, ktoré sa týkajú zákroku – s jeho cenou, priebehom, predprípravou, pooperačnou starostlivosťou atď. Ak budete mať dodatočné otázky, neváhajte sa ich spýtať našich špecialistov. Ochotne vám všetko vysvetlia, aby ste boli čo najviac informovaní a operáciu podstupovali s dobrým pocitom. Váš pocit bezpečia a dôvera sú pre nás dôležité!

Bezplatná konzultácia

Pokiaľ uvažujete nad kozmetickým zákrokom aj Vy, odborníci našej očnej kliniky vám na základe svojich dlhoročných skúseností ochotne poskytnú svoje rady. Stačí sa objednať na bezplatnú konzultáciu.

Objednajte sa na vyšetrenie alebo na bezplatnú konzultáciu.

Odoslaním formulára súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov v uvedenom rozsahu (meno a priezvisko, kontaktné údaje) za účelom kontaktovania a dohodnutia termínu a druhu vyšetrenia vo VESELY Očná Klinika v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.