Pohotovosť: 0901 787 808 (viac info)
BA 02 / 3211 4644 • PP 052 / 3211 351 • KE 055 / 6424 848 • 052 / 4317 385

VYMEŇTE DIOPTRIE

ZA ZÁŽITKY NAJPRESNEJŠÍM ZÁKROKOM iLASIK

Zbavte sa okuliarov doposiaľ najpresnejším laserovým zákrokom iLASIK

iLASIK je najbezpečnejší a najpresnejší laserový zákrok, vďaka ktorému si budete môcť užívať život znovu bez okuliarov. VESELY Očná Klinika je jediným pracoviskom na Slovensku, ktoré na korekciu krátkozrakosti, ďalekozrakosti či astigmatizmu používa technológiu certifikovanú vesmírnou agentúrou NASA, čo znamená, že spĺňa aj tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá.

Zákrok iLASIK je celosvetovou špičkou medzi laserovými operáciami, ktorých bolo úspešne vykonaných už vyše 31,4 milióna.

Bezbolestný zákrok

Maximálna presnosť

Najkratšie hojenie

Certifikované NASA

V čom je iLASIK jedinečný?

Vašu krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmus (cylinder) šetrne a dokonalo odstránime na podklade tzv. digitálnej 3D mapy (WaveScan) vašej dioptrickej chyby. Tú získame počas individualizovaného predoperačného vyšetrenia. Táto digitálna mapa je pre každé oko jedinečná tak, ako je pre každý prst jedinečný jeho odtlačok. Obsahuje detailné informácie o zakrivení vašej rohovky, jej nepravidelnostiach a prítomnosti dioptrických chýb nižšieho a vyššieho stupňa. Pracuje v obzvlášť vysokom rozlíšení, takže nám umožňuje na jej základe vykonať zákrok, ktorý presne zodpovedá potrebám Vášho oka a to tak, aby ste po ňom videli čo najkvalitnejšie a najostrejšie.

Bezpečnosť na prvom mieste

iLASIK certifikovaný nielen vesmírnou agentúrou NASAJedine metódu iLASIK môžu absolvovať aj astronauti a piloti – teda povolania, pri ktorých je bezchybný zrak na prvom mieste, pretože na ňom závisí ich efektivita a presnosť pri plnení úloh. A ako jediný spomedzi všetkých laserových zákrokov je zákrok iLASIK certifikovaný nielen vesmírnou agentúrou NASA ale aj spoločnosťou FDA (Food and Drug Administration). To znamená, že vďaka svojej technickej dokonalosti v každom kroku spĺňa iLASIK aj tie najprísnejšie bezpečnostné kritéria. VESELY Očná Klinika je jediné pracovisko na Slovensku s oprávnením vykonávať najbezpečnejší zákrok iLASIK.

Prečo je iLASIK pre vás ten pravý?

Ide o najpresnejší laserový zákrok vďaka unikátnej technológii

 Vďaka digitálnej 3D mape je zákrok vykonaný presne vám na mieru
iLASIK odstraňuje iba nežiadúce dioptrie, čo prináša maximálnu šetrnosť zákroku

Bezbolestný zákrok a bezbolestná doba hojenia

Zákrok trvá menej než 15 minút

Zákrok s najkratšou možnou dobou hojenia po zákroku

Vyznačuje sa vysokým komfortom pre pacienta

Dokonalá predpovedateľnosť tvaru príklopky a celého zákroku

Zároveň vám zákrok iLASIK prináša vyššiu bezpečnosť oproti klasickým operáciám očí laserom ... Neustále sledovanie pohybu oka
Okamžité vypnutie lasera pri mihnutí oka
Nedochádza k narušeniu oka mechanickou čepeľou
Takmer nulové riziko zápalov alebo infekcií
Väčšia plocha pôsobenia s lepšou stabilitou

Priebeh laserovej operácie iLASIK

Od predoperačného vyšetrenia až po samotný zákrok a pooperačnú starostlivosť vás čaká nadštandardná a individuálna starostlivosť našich lekárov a tiež najmodernejšie technologické vybavenie.

1

Pred zákrokom iLASIK podstúpite špecializované vyšetrenie na AMO WaveScan analyzátore, ktorý vytvorí 3-D analýzu aj tej najmenšej dioptrickej nedokonalosti vašich očí. Všetky dioptrické chyby budú zmerané a zaznamenané a to dokonca s 25x väčšou presnosťou, než na bežných prístrojoch používaných na meranie dioptrických hodnôt okuliarov alebo kontaktných šošoviek. Táto 3-D mapa dioptrickej chyby je následne prenesená priamo do laserového prístroja.

2

Zákrok prebieha len pár minút v lokálnej anestézii aplikáciou očných kvapiek, takže bude celý zákrok úplne bezbolestný a pri plnom vedomí pacienta.

3

Princíp zákroku iLASIK spočíva v spoločnom pôsobení dvoch laserov, femtosekundového a excimerového laseru. Ultra rýchly laser AMO iFS® Advanced Femtosecond Laser, pozostávajúci z inovatívnej technológie IntraLase®, vytvorí tenkú príklopku na rohovke (flap), prispôsobenú jedinečnému tvaru vášho oka a pripraví tak povrch oka na ďalší krok vášho bezbolestného laserového zákroku iLASIK.

4

Na základe digitálnych informácií získaných počas individualizovaného predoperačného vyšetrenie na WavesScan analyzátore, zmení pod príklopkou následne excimerový laser STAR S4 IR® svojim pôsobením šetrne tvar rohovky a to tak, aby boli odstránené všetky nežiadúce dioptrie a vznikol znovu ideálny tvar rohovky.

5

Najmodernejšie technológie zaručia počas celého priebehu zákroku maximálnu bezpečnosť a precíznosť.

Technológia IR (Iris Registration) zabezpečuje správne umiestnenie každého jedného laserového lúču vďaka zaznamenávaniu zmien na dúhovke . A to aj v prípade zmeny polohy pacienta. Vďaka neustálej zmene intenzity a frekvencie pôsobiaceho laserového lúču (VSS a VRR postup) je zákrok iLASIK oveľa šetrnejší a doba zákroku sa znižuje. Ani ten najmenší pohyb pacienta pri zákroku nemôže ohroziť bezpečnosť a želaný výsledok laserovej operácie. Excimerový laser VISX STAR S4 dokáže spozorovať všetky možné smery pohybu oka. Pri odchýlení oka mimo bezpečnú zónu sa laserové pôsobenie okamžite vypne, čo zaručí bezpečný priebeh zákroku.

6

Po vrátení príklopky späť na pôvodné miesto je laserový zákrok iLASIK dokončený! Lamela sa zahojí v priebehu nasledujúcich 12 hodín. Už niekoľko minút po zákroku tak budete môcť pozerať znovu ostro a jasne na svet a to bez akejkoľvej bolesti a bez potreby okuliarov. Väčšina pacientov sa do bežného života vráti už na druhý deň po zákroku.

Pravdepodobne je iLASIK vhodný aj pre vás!

Bez ohľadu na to, či ste krátkozraký, ďalekozraký alebo máte astigmatizmus (cylinder), je veľmi pravdepodobné, že aj vy môžete podstúpiť najpresnejší laserový zákrok iLASIK a zbaviť sa tak závislosti na okuliaroch, či kontaktných šošovkách pokiaľ spĺňate nasledujúce parametre:

máte aspoň 18 rokov

ste v dobrom zdravotnom stave

máte stabilné výsledky zrakovej ostrosti

nemáte žiadne očné ochorenie

CESTUJTE
ZADARMO VLAKOM
ZA OSTRÝM ZRAKOM

VIAC INFO  KONTAKT
Cestujte zadarmo vlakom - VESELY Očná Klinika

Bezplatná konzultácia

Pokiaľ máte aj Vy záujem o svetovo najpresnejší a najbezpečnejší laserový zákrok iLASIK, odborníci našej očnej kliniky vám na základe svojich dlhoročných skúseností ochotne poskytnú svoje rady. Stačí sa objednať na bezplatnú konzultáciu.

Objednajte sa na vyšetrenie alebo na bezplatnú konzultáciu.

Odoslaním formulára súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov v uvedenom rozsahu (meno a priezvisko, kontaktné údaje) za účelom kontaktovania a dohodnutia termínu a druhu vyšetrenia vo VESELY Očná Klinika v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.