FemtoLASIK

Ostrý zrak rýchlo a bezbolestne.

Zbavte sa okuliarov rýchlo a bezbolestne

Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorí si veselo užívajú ostrý pohľad na svet. Či už vás trápi krátkozrakosť, ďalekozrakosť alebo astigmatizmus, laserovou operáciou FemtoLASIK dokážeme tieto vaše dioptrické vady rýchlo a bezbolestne odstrániť.

Prečo je FemtoLASIK pre vás ten pravý?

Ide o najobľúbenejší laserový zákrok vo svete

Čas hojenia po operácii je najkratší

Je to bezbolestná metóda

Trvá zväčša len do 15 minút

Vyznačuje sa vysokou bezpečnosťou

Zároveň si môžete užiť množstvo výhod oproti klasickým operáciám očí laserom...Oveľa vyššia presnosť
Nedochádza k narušeniu oka mechanickou čepeľou
Takmer nulové riziko zápalov
Väčšia plocha pôsobenia s lepšou stabilitou
Zvýšený komfort vďaka bezbolestnosti počas aj po zákroku

Priebeh laserovej operácie

Počas každého z krokov operácie vás čaká nadštandardná starostlivosť našich lekárov a tiež najmodernejšie technologické vybavenie.

1

Pred laserovou operáciou vám vykonáme dôkladné vyšetrenie zraku. Tak získame detailné informácie o výške vašej dioptrickej chyby.

2

Zákrok prebieha len pár minút v lokálnej anestézii aplikáciou očných kvapiek, takže bude celý zákrok úplne bezbolestný.

3

Princíp zákroku FemtoLASIK spočíva v spoločnom pôsobení dvoch laserov. Najskôr femtosekundový laser vytvorí patentovaným postupom IntraLase na povrchu oka veľmi tenkú lamelu, takzvaný „flap“. Vytvorenie príklopky pomocou femtosekundového laseru je omnoho presnejšie ako mechanické rezy a prispieva k minimalizácii komplikácii, ktoré mohli spôsobovať.

4

Následne excimerový laser odstráni nežiadúce dioptrie. Naša klinika ako jediná na Slovensku využíva špeciálny excimerový laser typu VISX STAR S4 IR.

5

Lamela sa vráti na pôvodné miesto a zahojí sa v priebehu nasledujúcich 12 hodín. Vďaka precíznosti tejto laserovej metódy budete už niekoľko minút po zákroku sledovať okolitý svet bez okuliarov či kontaktných šošoviek a úplne bezbolestne.

Bezplatná konzultácia

Pokiaľ máte aj Vy záujem o bezbolestný laserový zákrok FemtoLASIK, odborníci našej očnej kliniky vám na základe svojich dlhoročných skúseností ochotne poskytnú svoje rady. Stačí sa objednať na bezplatnú konzultáciu.

Objednajte sa na vyšetrenie alebo na bezplatnú konzultáciu.


Potvrdzujem, že som sa oboznámil s informáciami týkajúcimi sa spracovania osobných údajov vo VESELY Očná Klinika [1].