Pohotovosť: +421 901 787 808

Detská očná klinika

Urobíme všetko pre zdravý zrak vášho dieťaťa

Detské očné centrum

Venujeme sa prevencii, diagnostike a liečbe detského zraku už od narodenia. Na našich najmladších pacientoch nám mimoriadne záleží, preto im venujeme dostatok času a pozornosti s prihliadnutím na ich individuálny vek a zdravotný stav.

OBJEDNAŤ VYŠETRENIE

Detská očná ambulancia

V našej všeobecnej oftalmologickej ambulancii VESELÉ Očká liečime široké spektrum detských ochorení zraku a venujeme sa aj prevencii a poradenstvu, pretože vieme, aký zásadný vplyv má kvalita zraku vášho dieťaťa na celý jeho život.

Viac informácií

Ortopticko-pleoptické pracovisko

Naše pracovisko sa ako jedno z mála na Slovensku špecializuje na liečbu a korekciu tupozrakosti, škúlenia a ďalších pohybových porúch zraku prostredníctvom špecializovanej a vysoko odbornej starostlivosti a za použitia moderných prístrojov a overených odborných postupov.

Viac informácií

Detské ochorenia očí

Každé dieťa sa narodí so zrakom, ktorý ešte nie je naplno vyvinutý. Zrak sa vyvíja až do 7. roku života. Väčšina očných ochorení sa najlepšie a najrýchlejšie lieči práve v detskom veku. Preto je nesmierne dôležité venovať aj v tomto citlivom období detskému zraku zvýšenú pozornosť a nechať ho včas vyšetriť u detského očného lekára.

Viac informácií

Detskí oční lekári

V našom detskom očnom centre VESELÉ Očká pracuje vyškolený tím lekárov a odborníkov na detskú oftalmológiu s dlhoročnou praxou, ktorý patrí medzi špičku vo svojom odbore.

Viac informácií

Aktuálne novinky

 • feb192018

  Ako si zlepšiť zrak

  Problémy so zrakom dnes patria k najčastejším zdravotným ťažkostiam, ktoré trápia nielen starších ľudí. O oči a zrak by sme sa preto mali starať pravidelne.

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika
 • feb132018

  Choroby oka spôsobené starnutím

  S pribúdajúcim vekom prichádza k zrakovým problémom. Vo väčšine prípadov sa však aj vďaka moderným technológiám dajú vhodne korigovať či liečiť.

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika
 • feb062018

  Glaukóm – príznaky, prevencia a liečba

  Glaukóm patrí k zákerným ochoreniam, pretože sa v počiatočnom štádiu vôbec neprejavuje. Poznáte všetky rizikové faktory, ktoré majú súvis so vznikom zeleného zákalu?

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika