Pohotovosť: 0901 787 808 (viac info)
BA 02 / 3211 4644 • PP 052 / 3211 351 • KE 055 / 6424 848 • 052 / 4317 385

Bezplatné parkovanie

Bezplatné parkovanie
17. januára 2018 Admin Veselý

Našim pacientom poskytujeme bezplatné parkovanie

Keď prídete na očné vyšetrenie autom, pohodlne môžete zaparkovať na našich vyhradených parkovacích miestach pre vás!

Snažíme sa vám poskytnúť pohodlný priebeh vášho očného vyšetrenia alebo poskytovanej zdravotnej starostlivosti. Preto máme pre našich pacientov vyhradené parkovacie miesta priamo pri našich pracoviskách v Bratislave aj v Poprade.

Parkovacie miesta pri našich pobočkách

VESELY Očná Klinika v Bratislave

Parkovacie miesta vyhradené pre našich pacientov nájdete priamo na pravej strane od budovy za rampou. Na rampu je potrebné zazvoniť a ohlásiť návštevu našej kliniky. Po overení vám rampu otvoria. Naše parkovacie miesta pre Vás sú označené nápisom VESELY OK. Počet parkovacích miest je obmedzený.

VESELY Očná Klinika v Poprade

Parkovacie miesta vyhradené pre našich pacientov nájdete priamo pred budovou kliniky. Príjazd na parkovisko je priamo zo začiatku Námestia sv. Egídia. Pred rampou na parkovisko na námestí odbočíte podľa veľkej popisnej tabule s nápisom VESELY Očná Klinika vľavo a dostanete sa priamo pred budovu našej kliniky. Naše parkovacie miesta pre Vás sú označené nápisom VESELY OK. Vypýtajte si, prosím, našu parkovaciu kartu priamo na recepcii kliniky a položte si ju v aute pod čelné sklo na viditeľné miesto. Pred odchodom z kliniky, prosím, nezabudnite parkovaciu kartu na recepcii vrátiť. Počet parkovacích miest je obmedzený.

VESELY Očná Klinika v Košiciach

Pacienti VESELY Očná Klinika môžu využiť parkovacie miesta pred budovou. Parkovacie miesta nie sú vyhradené.

VESELY Očná Klinika v Starej Ľubovni

Pacienti VESELY Očná Klinika môžu využiť parkovacie miesta priamo pred budovou Ľubovnianskou nemocnicou. Parkovacie miesta nie sú vyhradené.

 

Po niektorých vyšetreniach neodporúčame šoférovať!

Počas predoperačných, kompletných a niektorých špecializovaných vyšetrení sa venujeme detailnému vyšetrovaniu vašich očí, aby sme našli a identifikovali všetky, aj tie najnepatrnejšie očné defekty alebo ochorenia. Je pritom potrebné, aby sme vám pomocou špeciálnych kvapiek rozšírili zreničky.

Rozkvapkanie a rozšírenie zreničiek spôsobuje dočasné zhoršené videnie nablízko a neschopnosť zaostriť. Preto pacientom neodporúčame približne 3-4 hodiny po vyšetrení šoférovať. Trvanie pôsobenia očných kvapiek je u každého individuálne.

Ak si nie ste istí, či po vašom plánovanom vyšetrení budete môcť šoférovať, pre istotu si to u nás ešte raz pokojne overte.

CHCEM SA OBJEDNAŤ