Pohotovosť: 0901 787 808 (viac info)
BA 02 / 3211 4644 • PP 052 / 3211 351 • KE 055 / 6424 848 • 052 / 4317 385

Bezplatná konzultácia s lekárom

Bezplatná konzultácia s lekárom
15. októbra 2017 Admin Veselý

Bezplatná konzultácia s našimi lekármi 

Záleží nám na perfektných výsledkoch a vašej spokojnosti, preto vám ponúkame bezplatnú konzultáciu s našimi lekármi. Bezplatná konzultácia je príležitosť pre nás, aby sme Vás spoznali a pre Vás, aby ste sa dozvedeli, ako Vám vieme zmeniť život k lepšiemu.

Výber očnej kliniky a očného lekára je prvý dôležitý krok na vašej ceste k zdravému zraku, ktorý vás čaká po úspešnej očnej operácii alebo liečbe na niektorom z našich pracovísk.

Bezplatná konzultácia je nezáväzná! Absolvovaním bezplatnej konzultácie do 15 minút sa nezaväzujete na žiadne ďalšie úkony ani finančné plnenia. Dlhšia konzultácia než 15 minút je spoplatnená. Konzultácia nezahŕňa očné vyšetrenie, iba rozhovor s našimi lekármi. Ak máte záujem aj o vyšetrenie, vyšetrenia sú spoplatnené.

Stačí sa objednať na jednom z našich pracovísk, dohodnúť si termín bezplatnej konzultácie a budeme sa na vás tešiť!

Máte záujem o bezplatnú konzultáciu?

Odborníci našej očnej kliniky vám na základe svojich dlhoročných skúseností ochotne poskytnú svoje rady. Stačí sa objednať na bezplatnú konzultáciu.

Objednajte sa na vyšetrenie alebo na bezplatnú konzultáciu.

Odoslaním formulára súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov v uvedenom rozsahu (meno a priezvisko, kontaktné údaje) za účelom kontaktovania a dohodnutia termínu a druhu vyšetrenia vo VESELY Očná Klinika v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.