• Stiahnite si
  informačnú brožúrku
 • Objednajte sa
  na bezplatnú konzultáciu

  Objednajte sa!

 • Spýtajte sa
  odborníka

  Spýtajte sa

 • Časté otázky 
 • Pohotovosť SOS kontakt
  pre klientov kliniky v Bratislave +421 901 787 808
20. november 2015
Vianočná zľava 333€ na zákrok iLASIK

 Darujte na Vianoce sebe, alebo vašim najbližším výnimočný darček – ostrý zrak! Šetrný a bezbolestný zákrok iLASIK na odstránenie krátkozrakosti! Jedine u nás môžete využiť vianočnú zľavu 333eur, ktorá platí do 22. decembra 2015.

Stačí zakúpiť darčekovú poukážku priamo u nás na klinike a darovať ju na Vianoce. V prípade, že by obdarovanej osobe nebol po vyšetrení odporúčaný zákrok iLASIK, vrátime Vám peniaze.

Keď si chcete uplatniť vianočnú zľavu sami pre sebe, stačí absolvovať predoperačné vyšetrenie pred laserovým zákrokom do 22.12.2015 a oznámiť uplatnenie vianočnej zľavy na

Vianočná zľava nie je kombinovateľná s inými zľavami.

Tešíme sa na Vás!

Budú to šťastné a veselé! Uvidíte!

Pavol Veselý
4. marec 2014
Týždeň boja proti zelenému zákalu

Klienti VESELY | Očná Klinika už nemusia zaplatiť za operáciu očí celú sumu naraz, ale majú možnosť využiť formu splátkového kalendára a uhradiť požadovanú čiastku vo vopred dohodnutých splátkach.

Výšky a intervaly splátok je možné stanoviť individuálne. Možnosť využitia splátkového kalendára sa vzťahuje na zákroky, ktoré nie sú hradené zdravotnými poisťovňami.

V prípade Vášho záujmu sa, prosím, obráťte na zamestnancov z VESELY | Očná Klinika.

Pavol Veselý
30. október 2013
Zákroky už aj na splátky!

 Klienti VESELY | Očná Klinika už nemusia zaplatiť za operáciu očí celú sumu naraz ale majú možnosť využiť formu splátkového kalendára a uhradiť požadovanú čiastku vo vopred dohodnutývh splátkach.
Výšky a intervaly splátok je možné stanoviť individuálne. Možnosť využitia splátkového kalendára sa vzťahuje na zákorky, ktoré nie sú hradené zdravotnými poisťovňami.
V prípade Vášho záujmu sa prosím obráťte na zamestnancov z VESELY | Očná Klinika.

Pavol Veselý
6. marec 2013
Týždeň boja proti zelenému zákalu

Zelený zákal (glaukóm) je jedno z najčastejších ochorení spôsobujúcich slepotu. Podobne, ako aj pri iných ochoreniach, je prevencia najlepšiou ochranou.

Preto Vám VESELY I Očná Klinika ponúka v rámci týždňa boja proti zelenému zákalu zmeranie vnútroočného tlaku a konzultáciu v dňoch od 11 - 14.3.2013 a hodinách medzi 15:00 a 16:30 úplne zdarma.

Nebuďte ľahostajní k svojmu zraku!

Tešíme sa na Vás,
VESELY I Očná Klinika

Pavol Veselý
11. február 2013
Pravidlá akcie „Dajte pusu svojej láske bez okuliarov!“

1, zľava platí pre pár, ktorý podstúpi zákrok iLASIK oboch očí a vzťahuje sa na cenu zákroku
2, záujemca získa predoperačné vyšetrenie a balík kontrôl zdarma
3, zľava platí pri absolvovaní vyšetrenia do 28.2.2013 a zákroku do 15.3.2013
4, akcia platí pre novo zaregistrovaných klientov, ktorí ešte neboli objednaní a ktorí nepodstúpili predoperačné vyšetrenie
5, termín zákroku je záväzný
6, po stanovení termínu je žiadateľ povinný vykonať zálohovú platbu v deň predoperačného vyšetrenia vo výške 800,- EUR, doplatok sumy bude následne uhradený v deň zákroku
7, storno poplatok je 100,- za osobu
8, zmena termínu zo strany VESELY očná klinika nemá žiaden vplyv na výšku poskytnutej zľavy a neuhrádza sa pri nej storno poplatok
9, zľavy nie je možné navzájom spájať a kombinovať
10, celková výška poskytnutej zľavy pre jeden pár predstavuje až 880,- EUR

Pavol Veselý